Twój dom

Inwestor to nie saper, ma prawo się mylić, nawet wiele razy. Jednakże to kosztuje; zdrowie, pieniądze, czas. Dlatego sami będąc bogatsi o specjalistyczną wiedzę, doświadczenie, pytania jednych, wątpliwości drugich, problemy i błędy innych, podejmujemy próbę oswojenia państwa z problematyką budowy własnego DOM-u. DOM to nie tylko dobro materialne, czy duchowe, ale też Determinacja i Odwaga w realizowaniu Marzeń o swoim miejscu na Ziemi. Nurtują nas różne pytania i wątpliwości np.: Czym się kierować przy wyborze materiałów? A odpowiedź jest jasna: przede wszystkim jakością, gwarancją a dopiero potem ceną.
Szczególnie chcemy zwrócić uwagę na instalacje budowlane. Te niby znane powszechnie, jak i na nowe. Nowe w sensie technologii i funkcji. Dobrze zaprojektowane, dobrane na wymiar, fachowo wykonane, z bardzo dobrych materiałów, odwdzięczą się komfortem użytkowania, niskimi kosztami eksploatacji i zagwarantują spokój na lata. Nieważne jaki dom budujesz – pozwól, abyśmy Ci towarzyszyli w tej przygodzie.

Marek Jakubowski

P.S. Pamiętaj, instalacje muszą być skrojone na wymiar domu w którym mają pracować, na miarę potrzeb jego użytkowników. Inaczej możemy wydać nawet „małe” pieniądze, a w efekcie zapłacić bardzo drogo.